Всесвіт

Перше місто на Марсі може з’явитися вже в 2050 році

Ілон Маск приєднався до щорічного віртуальному саміту Humans to Mars і докладно розповів про грандіозні плани SpaceX. Амбіції генерального директора дійсно не знають меж! Так Маск збирається побудувати самодостатнє місто на Марсі до 2050 року.

SpaceX
«Я думаю, що питання про те, як дістатися до Марса, не є основною проблемою», – сказав Ілон Маск під час саміту. «Головне питання полягає в будівництві бази. Важливо побудувати на Марсі місто, яке було б самопідтримуваним. Я хочу підкреслити, що це дуже важка, небезпечна і важка справа. Не для людей зі слабкими нервами. Дуже високі шанси, що ви можете померти. Це буде важко, дуже важко, але це буде дуже здорово, якщо вийде ».

Під час свого виступу Ілон Маск також розповів про хід робіт над космічним кораблем Starship, який буде здатний перевозити до Марса до 100 пасажирів. Правда, будівництво марсіанського міста за допомогою Starship – завдання практично нереальне. Торік генеральний директор SpaceX заявив, що «для створення стійкого марсіанського міста буде потрібно тисяча [зорельотів Starship], оскільки планети вирівнюються тільки один раз в два роки».

І все-таки як зазначає сам Маск, прогрес в будівництві марсіанського корабля йде все швидше і швидше. Рік тому компанія навіть не могла подумати про те, що вони зможуть так просунутися в розробці ракети. Зовсім недавно компанія провела льотні випробування п’ятого прототипу другого ступеня ракети Starship. Під час випробувань прототип зміг піднятися на 150 метрів, після чого здійснив м’яку посадку.

Зараз SpaceX продовжує залучати приватне фінансування для своїх програм. Збільшення акціонерного капіталу SpaceX за останні два роки склало близько 3,75 мільярда доларів, а його загальна оцінка зросла до 46 мільярдів доларів.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button