Технології

Перший у світі реактивний дрон, створений на 3D-принтері (фото + відео)

У технології 3D-друку одне з найбільш перспективних майбутніх. Вже зараз надруковані вироби знаходять широке застосування у медицині, виробництві і будівництві. Навіть є спроби створити двигун для ракети-носія.

d214302baeba9e894d8663bddf885fdd

Не менш цікава розробка була представлена на виставці Dubai Airshow. Компанії Stratasys Ltd і Aurora Flight Sciences продемонстрували безпілотний літальний апарат з реактивним двигуном, 80% деталей якого створені за допомогою 3D-принтера.

При друку була застосована технологія Моделювання методом пошарового наплавлення (Fused Deposition Modeling, FDM), що дозволяє виплавляти міцні і легкі деталі великих розмірів. Безпілотник важить 15 кг, має розмах крил 3 м і здатний розвивати швидкість до 241 км/год.

Представники компанії підкреслили, що метод 3D-друку значно прискорив процес створення швидкісного дрона. Найбільше часу (9 днів) пішло на створення фюзеляжу, виконаного з нейлону. На виготовлення інших деталей (вихлопу реактивного двигуна, крил, форсунок, паливного бака та інших дрібних частин) йшло від кількох годин до кількох днів. Сумарно розробникам знадобилося трохи більше місяця на втілення ідеї в життя.

Джерело: gizmag.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button