Різне

Підготовка до GMAT. Курси GMAT та іспит

Підготовка до GMAT – важливий етап процесу вступу до бізнес-школу. Найкращі школи очікують багато від своїх абітурієнтів, і, якщо говорити про десятку кращих шкіл, то GMAT бал нижче 700 може стати серйозною перешкодою на вашому шляху.

Близько 70 відсотків здають іспит GMAT, старанно до нього готуються, або на курсах, або самостійно, але, при цьому, лише п’ять відсотків тестованих отримують 700 балів або більше. Отже, майже всі готуються до тесту, але лише у п’яти відсотків виходить пройти GMAT на досить високий бал. Що ж допомагає п’яти відсоткам щасливчиків досягти того, що не вдається іншим? Відповідь досить проста – мало просто готуватися, потрібно робити це правильно.

Основні складові ефективної підготовки до GMAT

Крім трьох основних складових ефективної підготовки (вчитися, вчитися і вчитися) є ще два не менш важливі чинники: практика та аналіз. Жоден з цих елементів сам по собі не гарантує успіху на GMAT, але якщо ви правильно зрозумієте важливість і призначення кожного елементу, і зумієте їх правильно об’єднати, то результат буде просто вражаючий.

Існує безліч найрізноманітніших стратегій і підходів (часто досить ефективних), які можуть допомогти обчислити правильну відповідь на деякі питання без якихось суворо теоретичних навичок. Але, незалежно від того наскільки стратегічно правильно ви будете підходити до кожного питання, ви не зможете відповісти на більшість GMAT завдань не маючи достатньої теоретичної бази (неможливо знайти площу трикутника або кола не знаючи формули). Тому стратегічний підхід – це, звичайно, важливо, в тому плані, що він може дозволити заощадити час, але теорію потрібно знати.

Однак самого знання теоретичного матеріалу часто просто недостатньо, особливо з урахуванням специфічності тесту. Мало просто вивчити набір правил і формул, потрібно ще вміти застосовувати їх до конкретних прикладів завдань GMAT тесту. Крім того, ваш час на проходження тесту буде обмежений, і тільки практика дозволить вам більш близько познайомитися з типами і формулюваннями питань, і запам’ятати алгоритми рішень типових завдань або відповідей на запитання певного типу. Тому переконайтеся, що у вас є хороше і об’ємне джерело тренувальних GMAT завдань.

Ну і останній, але від того не менш важливий, елемент ефективної підготовки – це аналіз. Після проходження кожного тренувального тесту проаналізуйте свої помилки, зверніть увагу на те, який тип завдань для вас найважчий, і сконцентруйтеся на ньому. Мало просто повторювати одну і ту ж теорію, потрібно приділяти особливу увагу саме тому матеріалу і розділу, в якому ви робите найбільше помилок.

GMAT курси або самопідготовка?

Практично всі кому доведеться, або доводилося, здавати GMAT думали про те, як правильно підготуватися до GMAT, чи варто пройти професійний курс підготовки до GMAT або можна довіритися самому собі і не витрачатися зайвий раз на спеціальні курси. Тут немає чіткої відповіді, і все, швидше за все, залежить від конкретної ситуації.

Якщо у вас досить непоганий стартовий результат, і є достатньо часу і бажання, щоб самому шукати і відбирати корисну і потрібну інформацію з купи мотлоху, який безкоштовно пропонують в інтернеті, то самопідготовка може бути підходящим варіантом для вас. У цьому випадку ми все-таки пропонуємо вам купити Official Guide і безкоштовно завантажити GMAT Prep, що б забезпечити себе тренувальними завданнями.

Якщо ж ваш GMAT бал набагато нижче бажаного, час вам дорожче грошей, і / або вам складно зрозуміти свої помилки без сторонньої допомоги, то професійна допомога викладача GMAT, буде більш підходящим варіантом.

Якщо ви плануєте здати GMAT на високий бал, допомога експертів не опиниться зайвою. У Києві GMAT підготовкою до тесту займається компанія MBA Strategy, яка пропонує відразу кілька форматів курсів з підготовки до успішної здачі тесту. Дізнатися детальніше про підготовку до GMAT і зареєструватися на курси можна за адресою MBA Strategy http://www.mbastrategy.ua/, де MBA Strategy пропонує максимально ефективну, насичену і змістовну програму підготовки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button