Здоров'я

Підвищене захоплення відеоіграми загрожує неврологічними відхиленнями

Часта гра у відеоігри збільшує ризик розвитку неврологічних відхилень, подібних хворобі Альцгеймера, стверджують канадські дослідники з Університету Монреаля.

22-05-15-foto-700x470-1

Вчені пояснили, що люди, які грають в комп’ютерні ігри, демонструють хороші показники зорової уваги. Однак вони використовують стратегії навігації, що спираються на систему нагороди мозку (хвостате ядро), а не на систему просторової пам’яті (гіпокамп). Це призводить до того, що гіпокамп недостатньо навантажений. А це, в свою чергу, збільшує ризик розвитку неврологічних відхилень. Згідно з даними статистики, в середньому до 21 року людина проводить близько 10 тис. годин за іграми.

Читайте також: 

Проте попередні дослідження показали, що відеоігри сприяють розвитку сенсорних навичок. Тут ключову роль відіграє процес навчання геймера. На думку експертів, відеоігри в жанрі «екшн», наприклад Call of Duty або Assassin’s Creed, допомагають освоювати сенсомоторні навички. Такі навички мають першорядне значення для деяких вузьких спеціальностей. Прикладом є лапароскопічна хірургія, коли лікар повинен керувати складним процесом через комп’ютерний інтерфейс.

Натхнення: www.medicinform.net

Кнопка «Наверх»
Закрыть