Різні цікавинки

Як вибрати одяг за розміром в інтернет- магазині

online-shopping11_250Як запевняють історики, перші кроки у розвитку масового пошиття готового одягу були зроблені в західній Європі приблизно в XIX столітті, коли виникла необхідність швидко і одноманітно обмундирувати армію. За іншими джерелами, підприємливість проявили паризькі перекупники старого одягу, які виявили, що пошив дешевих речей декількох типорозмірів фігури, фінансово виправдовує навіть краще, ніж перепродаж.

Класифікація розмірних рядів

Винахід класифікації готового одягу за параметрами стало дуже важливим, практично необхідним кроком у розвитку цієї галузі легкої промисловості. На цей день існує кілька класифікаційних рядів розмірів одягу, прийнятих в різних країнах, а так само окремими групами виробників.

При покупці в звичайному магазині проблема точного підбору вироби просто забирає деякий час, а от при настільки популярному на сьогодні способі придбання в http://yulia.com.ua/ знання різних класифікацій розмірів дуже важливо, адже помилка загрожує тривалим очікуванням з причини повернення та обміну речей поштою.

Цифровий розмір джинсів

Що стосується, наприклад, поширеної шкали розмірів джинсів, яка виникла природним чином саме на батьківщині джинсів. І її простота явно відповідає менталітету людей, яким ніколи забивати голову тонкощами фасонів і цифрами. Розміри в США на ту пору прийнято було позначати в дюймах – так робиться і зараз. Для наочності нагадаємо – дюйм дорівнює 2,54 см, а округляючи можна вважати, що чотири дюйми – десять сантиметрів.

Позначається розмір джинсів зазвичай двома буквено-цифровими комбінаціями W (обхват талії) в дюймах і L (довжина крокового шва) в дюймах. Кожне поєднання має свій номер, приблизно відповідний кількості дюймів в обхваті талії.

Але слід мати на увазі, що ті ж самі номери розмірів для жіночого одягу означають трохи менші фактичні обсяги. І вже тим більше сильно відрізняється при однакових номерах розмірів обхвату стегон.

Літерні позначення розмірів

Для звичної нашому вітчизняному споживачеві шкали розмірів існує кілька іноземних аналогів, які дуже корисно мати під рукою для здійснення покупок не тільки через інтернет, але і в звичайних магазинах, наповнених імпортними товарами. Все більш звичним для нас стає використання міжнародної шкали, що використовує сполучення латинських букв. Тут все наочно.

Середина шкали позначається буквою М (від латинського medium – середина).
L- розміри розташовуються в більшу сторону, причому, якщо до них приєднуються букви Х, це означає рух до краю шкали. ХХХL – набагато більше, ніж просто ХL.
Від середини до зменшення веде буква S, причому ближче до краю шкали до цієї букви починає приєднуватися Х. з тим же ефектом – чим більше Х, тим ближче край шкали. ХХS – це дуже маленький виріб.

Якою шкалою користуватися

Рекомендуємо застосовувати як мінімум два додаткових варіанти розмірної шкали – американську та міжнародну, причому, не забуваючи про те, що для різних статей вони відрізняються. А дитяча шкала – відрізняється від усіх дорослих.

Отже, перш ніж приступити до вибору речей, радимо звіритися з таблицею, яка допоможе перевести ваші реальні «габарити» або розміри за вітчизняною шкалою в ту шкалу, якою користується інтернет-магазин.

При покупці речей від серйозних виробників це спрацьовує майже без збоїв. Але якщо реквізити інтернет-сайту виглядають не цілком виразно, а назва фірми виробника зустрічається вам вперше, будьте готові до деяких невідповідностей і нерозумінь. А на цей випадок, з’ясуйте, як організована заміна в разі неспівпадання по довжині – ширині.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button