Людина

Після 40 років люди відчувають себе більш нещасними

Вчені встановили, що у віці старше 40 років люди починають почувати себе більш нещасними. Водночас, у 60 років людина знову відчуває себе життєрадісною, як в юності.

Фахівці Дармутського коледжу в США розповіли, що так звана «крива настрою» має форму літери U. У віці до 40 років людина рідко має проблеми з депресією. Пізніше настає ера байдужості, коли індивід може не помічати навіть реальні стресові ситуації, просто ігноруючи їх. У 40 років емоційний стан людини поступово падає, через що він стає більш дратівливим.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь понад 2 тисячі осіб з кількох європейських країн і США. У підсумку виявилося, що теорія про «криву настрою» дійсно реальна. Понад 90 відсотків респондентів у віці старше 40 років повідомили про підвищення емоційних навантажень і часту апатію.

Фахівці відзначили, що «крива настрою» може змінюватися залежно від країни. На вік, в якому людина стає менш щасливою, позначається її здоров’я і добробут. Найчастіше від нестачі фінансів страждають чоловіки. Жінки ж з роками починають звертати все більше уваги на здоров’я.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button