Людина

Ефект від пари чашок кави в день: корисна звичка

Пити каву (помірно) — чудова звичка, яка не тільки бадьорить і налаштовує на активну ранок, але і підтримує ваше здоров’я.

Эффект от пары чашек кофе в день: полезная привычка

Ризик захворіти на рак

Зрозуміло, ви чули про антиоксиданти: вони не лише захищають наші клітини від передчасного старіння, але і допомагають їм боротися з ушкодженнями і в тому числі захищають від раку. По-перше, у каві вміст антиоксидантів дійсно високий (природно, ми говоримо тільки про натуральну каву, ніякого розчинного порошку), а, по-друге, ми п’ємо каву більш регулярно, ніж їмо, приміром, ягоди. Пара чашок кави в день істотно знижують ризик розвитку діабету, хвороби Паркінсона, деменції, цирозу печінки і деяких видів раку.

Настрій і самопочуття

Недолік кофеїну погано впливає на мозок і може призвести не тільки до ослаблення концентрації і погіршення пам’яті, але й до погіршення настрою. Дослідження, проведене в 2013 році Гарвардською школою громадського здоров’я, підтвердило, що регулярне вживання кави здатне знизити ризик розвитку депресії (і полегшити симптоми, якщо вона все ж настала), а також на 45% зменшити ризик суїциду. Кофеїн не тільки стимулює мозок, але і підвищує настрій і в буквальному сенсі слова рятує життя.

Пам’ять і когнітивні здібності

Дослідження, результати якого були опубліковані кілька років тому у виданні Nature Neuroscience, підтвердило: протягом 24 годин після введення кофеїну у пацієнтів підвищувалася здатність до утримання в пам’яті нової інформації.

Витривалість

Кофеїн підвищує не тільки розумові здібності, але і фізичну витривалість. Вчені навіть розробили формулу ідеальної дози кофеїну: для людини вагою близько 60 кг достатньо 2,5 чашечок звичайної кави середньої міцності. Так що якщо ви плануєте серйозні фізичні навантаження або ви просто хочете досягти великих результатів у спортзалі, пам’ятайте про каву.

Форма

Пари чашок кави в день достатньо для того, щоб скинути кілограми зайвої ваги. По-перше, кава прискорює метаболізм, а по-друге, цей напій сам по собі є природним жироспалювачем.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть