Екологія

Платформа-плантація на воді для боротьби з проблемою голоду

Оригінальний спосіб боротьби з голодом на Землі запропонував дизайнерський дует. Вирішити проблему повинна плаваюча дерев’яна платформа, встановлена на майже сотні порожніх бочок.

19-11-14-foto-cikavosti600x429-8

Сьогодні на Землі голодують або які не доїдають мільйони людей. Кількість сільськогосподарських угідь скорочується, число фермерів падає, населення Землі зростає. Вчені стверджують, що в найближчі десятиліття світу загрожує справжнісінька продовольча криза.

[ads2] Дизайнер і архітектор Антоніо Джірарді і його колега Крістіна Фавретто зробили спробу запобігти цій серйозній проблемі. Дизайнерський дует створив плаваючу платформу, яка встановлена на 96 порожніх бочках. Платформа зроблена з дерева. Також в її конструкції є пластикові та металеві компоненти.

Читайте також: Плаваючий хмарочос здатний живитися від сонця і очищати океан

На самій баржі встановлено щось подібне до парника, а всередині нього розташовані стелажі для рослин. На кожному з них по кілька капсул з ґрунтом. Вирощувати в такій теплиці можна фрукти, овочі і навіть квіти.

19-11-14-foto-cikavosti600x399-6

Можливо, плаваючий парник Aquaponic Urban Farm і не врятує Землю від голоду, однак він служить непоганим джерелом натхнення для більш серйозних проектів. Справа в тому, що технологія «плаваючих будинків» набирає надзвичайну популярність останнім часом. Тому такі плаваючі ферми, тільки більш масштабні, могли б стати вирішенням дефіциту сільськогосподарських територій.

Зрозуміло, постає питання рентабельності такого виробництва. Платформа-парник Aquaponic Urban Farm була на 70% зроблена з вторинних матеріалів. Більш масштабні проекти зажадають якісного матеріалу. Це дуже дорого, проте вода, і водні території не обкладаються податком.

19-11-14-foto-cikavosti600x399-7

В результаті будівельники таких платформ могли заощадити на оренді землі, відправивши цілі ферми в дрейф по світовому океану. Аналогічні конструкції можна застосовувати також і для розведення худоби, або навіть риби.

19-11-14-foto-cikavosti600x399-5

19-11-14-foto-cikavosti600x435-3

19-11-14-foto-cikavosti600x407-1

Натхнення: ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button