Технології

Плаваюча океанська платформа збирає енергію вітру, сонця і хвиль (фото+відео)

Німецька компанія Sinn Power запропонувала гібридну морську електроенергетичну платформу, яка об’єднує вітряні турбіни, сонячні батареї і хвильові генератори для вироблення електроенергії поза мережі для людей, що живуть поблизу узбережжя.

Вона задумана як модульна система, яка може бути укомплектована всіма або деякими з цих функцій, в залежності від того, де вона розгорнута і які ваші потреби в електроенергії. Розроблена для роботи з хвилями заввишки до шести метрів, вона здатна збирати енергію з хвиль заввишки до 2 метрів без переміщення самої платформи, завдяки серії поплавців, які переміщують 10-футові (3-метрові) штовхачі вгору і вниз у відповідь на хвильову активність.

ВДЕ: 3 в 1

Кожен з них може генерувати до 24 кВт в ідеальних умовах, і є по одному в кожному куті кожного 12 x 12 м поплавця. Крім того, в кожній точці стику можна розмістити вітряні турбіни потужністю 6 кВт і покрити всю верхню поверхню сонячними батареями, що в загальній складності може принести до 20 кВт кінцевої потужності блоку. Ви можете склеювати одиниці разом, щоб все це масштабувати.

Sinn Power розглядає це як варіант відновлюваної енергії для острівних курортів, особливо на Карибах, підключений імовірно за допомогою великого кабелю, щоб доставити енергію на берег.

Очевидно, що міцність – це велике питання. Море може бути агресивним: потужним, непередбачуваним і дуже корозійним. Sinn Power говорить про “матеріали, стійкі до солоної води” і водонепроникних компонентів з класом захисту IP68, але можна очікувати, що ці платформи будуть виробляти енергію протягом п’яти років? Десяти? П’ятнадцяти? Чи можна на них покластися?

На цю мить компанія існує вже п’ять років, і у неї встановлені досвідчені зразки аналогічних систем збору енергії хвиль, хоча і прикріплених до бетонних стін, але не плаваючі. Ви можете побачити їх роботу на відео нижче. Тепер Sinn Power шукає виробника сонячних фотоелектричних батарей, з яким можна було б співпрацювати на плавучій вітринній платформі в Греції.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button