Технології

Пентагон створює кіборгів

Пентагон приступив до розробки технології, яка дозволить солдату за допомогою імплантованого нейроінтерфейса підключатися до зовнішнього комп’ютера. Проект отримав назву NESD (Neural Engineering System Design).

ce8bba5f64117462d8df10d90bc05659
Нова програма спрямована на розробку зв’язку, що дозволяє головному мозку людини і зовнішнього комп’ютера обмінюватися інформацією. Проект військових здійснюється в рамках BRAIN Initiative (Brain Research through Advancing Innovative Neurotechnologies), підтримуваної Бараком Обамою.

Розробкою нейроінтерфейса займається DARPA (Defence Advanced Research Projects Agency). Він представить собою біосенсор об’ємом не більше одного кубічного сантиметра. Інтерфейс забезпечить перетворення електрохімічних сигналів нейронів в двійкові комп’ютерні і навпаки.

Читайте також: 

NESD дозволить збільшити можливості існуючих нейроінтерфейсів, за допомогою яких можна зв’язати комп’ютер і головний мозок. У плани DARPA входить створення системи, здатної взаємодіяти одночасно з мільйоном нейронів головного мозку.

Крім військових застосувань, американська розробка може знайти і мирне застосування. Інженери і вчені сподіваються використовувати NESD для реабілітації та лікування неврологічних хворих і в інтересах синтетичної біології, а також для розробки малопотужної електроніки.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button