Фото

Подивіться, як виглядає обід в літаку за ціною ноутбука

Для тих, хто скучив за їжею в літаках, є відмінне рішення: обід від кращих кухарів на борту шикарного авіалайнера за 475 доларів.

Пандемія сильно позначилася на авіаіндустрії. Тисячі рейсів по всьому світу були скасовані, тому зараз літаки просто простоюють в аеропортах. Singapore Airlines (SIA) вирішили цю проблему досить незвичайним і цікавим способом. Компанія перетворила два своїх літаки, які стоять в аеропорту Чангі, в тимчасові ресторани!

Singapore Airlines

Якщо ви давно думали на що б витратити зайві 475 доларів, то вам точно варто зайти в ресторан на борту двоповерхового Airbus A380. За ці гроші ви отримаєте комплексний обід зі стравами інтернаціональної кухні. Меню для ресторану було розроблено кращими кухарями Сінгапуру і знаменитим шеф-кухарем Шерман Лі.

Подивіться, як виглядає обід в літаку за ціною ноутбука
Singapore Airlines

У ресторані є дешевші варіанти перекусу. Так клієнти можуть вибрати «клас харчування», ціни в меню стартують від 40 доларів за економ-клас, 475 доларів — це вартість обіду в приватному люксі. Після такого кулінарного польоту всі «пасажири» отримують лімітовані сувеніри та знижку на покупку в фірмовому магазині SIA.

Цікаво, що авіакомпанія вирішила «пожинати всі плоди» коронавірусу і швидко зрозуміла, що можна заробити і на доставці з ресторану! Разом з їжею клієнту нададуть доступ до спеціального відео, яке розповідає про те, як сервірувати їжу, а також до плейлисту, який «відтворює атмосферу на борту літака».

Подивіться, як виглядає обід в літаку за ціною ноутбука
Singapore Airlines

Компанія подбала і про безпеку пасажирів. Всі посадочні місця в літаку розплановані з урахуванням дотримання соціальної дистанції. Як відвідувачі, так і члени екіпажу будуть проходити температурний контроль перед посадкою, а також вони зобов’язані постійно носити маску для обличчя, за винятком випадків вживання їжі або напоїв.

Після того як всі місця були розпродані (всього за 30 хвилин!), авіакомпанія вирішила створити список очікування і зараз вивчає подальші варіанти функціонування ресторану.

Раніше компанія SIA заявила про чистий збиток у розмірі 825 мільйонів доларів у другому кварталі 2020 року. Через це авіаперевізнику довелося звільнити одну п’яту свого персоналу. Виконавчий директор SIA Го Чун Фонг визнається, що створення ресторану спрямоване не тільки на заповнення фінансових втрат, це також є способом «комунікації» з постійними клієнтами, які сумують за сервісом авіакомпанії і перельотів.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»