Фото

Подивіться, що сталося з однією з найбільших річок Європи всього за рік (фото)

Через аномальну спеку в Європі рівень води в Рейні продовжує падати. Місія Copernicus Sentinel-2 зробила знімки частини Рейну недалеко від Кельна, Німеччина.

Рівень води на річці Рейн, другий за величиною в Європі, продовжує падати. Вся справа в різкому підвищенні температури повітря і відсутності опадів. Це затримує відправлення багатьох суден. Місія Copernicus Sentinel-2 сфотографувала частину Рейну недалеко від Кельна. Якщо порівняти два знімки, можна побачити різницю між станом річки в серпні 2021 року і серпні 2022 року.

Річка Рейн в серпні 2021 року. Фото: Європейське космічне агентство

Рейн протікає від швейцарських Альп до Північного моря і є важливим маршрутом доставки різних продуктів, від зерна до хімікатів і вугілля. Коли рівень води падає, вантажним суднам доводиться плисти зі зменшеним навантаженням, щоб не сісти на мілину.

Рівень води в перевалочному пункті Кауб недалеко від Франкфурта в понеділок впав до 32 см в порівнянні з 42 см минулого тижня. Кораблям потрібно близько 1,5 м, щоб плисти з повним завантаженням. Зараз вони наповнені на 25-35% від загальної місткості корабля.

Річка Рейн в серпні 2022 року. Фото: Європейське космічне агентство

Мінімальні рівні води з’являються раніше, ніж зазвичай, при цьому найнижчі рівні води зазвичай відзначаються у вересні або жовтні. Проте, зниження температури і прогнозовані опади, прогнозовані на цьому тижні, можуть знову наповнити води Рейну.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments