Фото

Подивіться на “людську гримасу” в серці урагану “Іан”

Астронавт 68-ї експедиції МКС Боб Хайнс відобразив незвичайний вид на ураган “Іан” 28 вересня 2022 року.

Астронавти спостерігали з орбіти, як потужний ураган “Іан” обрушився на Флориду в середу, 28 вересня. На борту МКС Боб Хайнс зняв кадри урагану, який йшов вже на спад. Примітно, що на одній з опублікованих фотографій «серце» урагану нагадує людську гримасу.

“Цей шторм величезний! Він покриває весь півострів Флорида!”,- повідомив астронавт в соцмережах.

Ураган “Іан” перетворився на тропічний шторм. Він викликав сильний і шквалистий вітер, який вже викликав затримку декількох космічних запусків. Наприклад, раніше на цьому тижні співробітники НАСА вивезли ракету Artemis 1 зі стартового майданчика 39B в Космічному центрі Кеннеді. У підсумку, запуск місії знову довелося відкласти.

НАСА і SpaceX також відклали місію Crew-5 з 3 на 5 жовтня. United Launch Alliance також перенесли інші заплановані запуски Space Coast з 30 вересня на наступний тиждень.

“Іан” класифікували як ураган четвертої категорії, коли обрушився на південний захід Флориди в середу, 28 вересня, але пізніше він ослаб до тропічного шторму. МКС спостерігає його в режимі реального часу з орбіти, хоча прогнози базуються на наборі супутників, керованих, серед іншого, НАСА та Національним управлінням океану та атмосфери США (NOAA).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments