Наука

Названа неочікувана причина відмови 40% людей від народження дітей

Міжнародне дослідження консалтингової компанії GlobeScan показало, що побоювання кліматичних змін змушує 40% людей уникати народження дітей.

Кількість людей, що вважають кліматичні зміни “дуже серйозною” проблемою сягнула 65% – найвищого рівня за час відстежування проблеми з 2002 року, повідомляє Green Queen.

Опитування проводили в 31 країні, зокрема США, Великобританії, Південній Кореї, Єгипті, Туреччині, Гонконзі, Індії та Таїланді.

Названа неочікувана причина відмови 40% людей від народження дітей

37% респондентів зазначили, що зміна клімату сильно впливає на них як на окремих осіб.

“40% опитаних сказали, що зміна клімату є основною причиною відмови від народження дітей. Для людей віком до 30 років цей показник зростає до 44%. Зокрема, ті, хто каже, що уникає створення сім’ї, також сказали, що на них особисто вплинула зміна клімату”, – йдеться в дослідженні.

Респонденти назвали 3 найбільші кліматичні проблеми:

  • сильна спека;
  • підвищення цін на продукти харчування;
  • посуха.

В матеріалі зазначили, що деякі мусульманські країни, такі як Індонезія, виявилися винятковими: лише 18% сказали, що вони не хотіли б мати дітей через клімат. Але в Єгипті (61%), Туреччині (54%) та Індії (52%) цифри були вищими.

Названа неочікувана причина відмови 40% людей від народження дітей

Висновки також свідчать про консенсус щодо впливу кліматичних змін на найбідніші верстви населення світу.

Так 85% опитаних сказали, що вважають, що від цього найбільше постраждають бідні люди. У США ця цифра була найнижчою, однак 74% погодилися.

“Ці особисті наслідки зміни клімату, які зростають, явно сприяють уявленню людей про те, що майбутнє буде менш позитивним, ніж зараз, і вони бояться мати дітей в світі, на який впливають екстремальні погодні умови та їх наслідки, як-от відсутність продовольчої безпеки”, — сказав виконавчий директор GlobeScan Кріс Култер.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments