Технології

Подивіться, як робот заправляє машину без участі людини (відео)

Датська компанія Autofuel створила роботизовану систему заправки, яка знижує потребу в увазі або безпосередній участі водіїв.

Система являє собою роботизовану руку, яка розливає паливо з існуючої колонки. Додаток також може подбати про ідентифікацію клієнтів і платежі, роблячи весь процес без допомоги рук або людини. Ця система робить процес заправки зручним для користувачів з обмеженими можливостями.

За даними фірми, процес заправки залишається незмінним протягом останніх 70 років.

“У той же період технології розвивалися швидше, ніж будь-коли, і сьогодні у нас є швидкий Інтернет, смартфони, помічники зі штучним інтелектом і безпілотні автомобілі, які скоро з’являться на дорогах», – йдеться на їхньому сайті.

За даними британської аналітичної компанії Insight, роботизована заправка – це зростаючий бізнес, і очікується, що до 2028 року тільки європейський ринок зросте приблизно до $50 млрд.

Система вимагає від користувачів реєстрації деталей автомобіля, таких як модель, тип палива, платіжні реквізити та номерний знак. На автомобілі також буде потрібно установка спеціальної кришки бензобака, що полегшує процес відкриття і заправки.

На екрані будуть відображатися інструкції для водія, щоб припаркувати автомобіль в зазначеному місці для дозаправки. Опинившись на місці, робот-маніпулятор відкриє кришку паливного бака і помістить дозатор в паливний бак. Клієнт буде в курсі процесу заправки і побачить повідомлення на екрані, коли робот завершить процес. Водій може піти, як тільки загориться зелене світло після того, як робот-маніпулятор закриє люк паливного бака в автомобілі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button