Технології

Пандемія COVID-19 стала причиною популярності штучного м’яса

Одним з ефектів, викликаних пандемією COVID-19 в США, стало зростання споживання штучного м’яса та розвиток відповідних компаній-виробників. Протягом дев’яти тижнів продажу цього продукту зросли на 264%. Про це пише американський журнал Wierd.

З-за пандемії ринок м’ясної продукції в США знаходиться в кризі. Багато м’ясопереробних комбінатів стали місцем поширення COVID-19, і фермерам нікуди відправляти тварин, що призводить до порожніх полиць в магазинах. До того ж на цьому ринку занадто багато посередників, що також в нинішніх умовах відіграє не кращу роль.

У цій ситуації виробники штучного м’яса знаходяться у виграшній ситуації. Вони відразу з рослинного матеріалу виробляють дуже схожі з м’ясом продукти або вирощують тварини клітини в лабораторіях. До того ж сама специфіка виробництва такого м’яса на заводах більш безпечна, з точки зору поширення вірусу, оскільки там менше персоналу і вони більш автоматизовані. Крім цього, такі фабрики можуть досить швидко збільшити або зменшити виробництво продукції.

Приміром, у компанії Impossible Burger, яка займається виробництвом замінників м’яса, говорять про те, що роздрібне покриття у них зросла в 18 разів. А президент компанії стверджує, що ціна на їх продукцію скоро зрівняється з ціною на звичайне м’ясо і навіть стане нижчою У компанії Beyond Meat також звертають увагу на те, що для виробництва їх бургера в чверть фунта, у порівнянні зі звичайним з яловичини, потрібно на 99% менше землі і на 93% менше води.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button