Технології

Віртуальна гра спалить реальні калорії

Гра разом з друзями, де потрібно буде намагатися обігнати їх на велосипеді, навіть у віртуальному просторі дозволить споживати більше калорій і залишатися у формі.

12-01-15-foto-600x400-1 (2)

Дослідження показує, що найбільш мотивуючими для людей опиняються ті вправи, які вони роблять разом з друзями. Якщо у них є здорова конкуренція, є і стимул ставати краще, займатися наполегливіше. Соціальні та конкурентоспроможні елементи фітнес-додатків, не можна назвати чимось новим. Але цього року на виставці CES в Лас-Вегасі відбувся дебют фітнес-гри, який поставив на новий рівень ці принципи.

Гру розробила компанія Zwift, яка має намір незабаром запустити її тестування. Для гри потрібно велотренажер і дисплей, щоб створити якісне ігрове середовище. Велотренажер трохи відрізняється від звичайного, тому що в ньому використовуються спеціальні педалі і підключення по Bluetooth 4.0 для синхронізації з грою. Як це виглядає, можна побачити на ілюстрації до новини.

Читайте також: Яка користь для здоров’я від велотренажера

Звичайно, якщо людина «поїде» одна, то вона швидко втомиться і втратить мотивацію для гри. Але якщо до неї приєднаються інші користувачі і друзі через інтернет, то вона буде активніше крутити педалі, споживаючи багато калорій. Безсумнівно, це сприятливо позначиться на здоров’ї, зміцнить серцевий м’яз, позбавить від відкладень зайвого жиру і поліпшити настрій, особливо в разі виграшу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button