Всесвіт

Подивіться, як виглядає світанок з китайської космічної станції (відео)

Китайське Національне космічне управління (CNSA) опублікувало відео, зняте з роборуки, встановленої на станції «Тяньгун».

Космічне агентство Китайської Народної Республіки показало, як виглядають на світанку зі станції, що рухається на висоті близько 400 км над поверхнею планети, космос, Земля і сама «Тяньгун». Відео зняли панорамними камерами, встановленими на роботизованій руці, яка збирала модулі космічної станції разом.

На відео можна побачити, як Сонце сходить над краєм поверхні Землі, надаючи атмосфері яскраві фарби. Корабель ковзає над поверхнею нашої планети і глядачам видно океан і хмари атмосфери. Крім того, при повороті камери можна побачити пристрій самої космічної станції.

Зйомка з космічної станції “Тяньгун”. Відео: CNSA

“Тяньгун” (в перекладі з китайської “Небесний палац”) — це модульна космічна станція, розроблена і побудована китайським космічним агентством. На сьогодні, це одна з двох (разом з МКС) діючих і єдина національна населена станція на навколоземній орбіті.

Будівництво космічної станції завершили в минулому році, коли орбіти досягли всі три модулі «Тяньгун». При цьому збірку станції екіпаж здійснював за допомогою великої роботизованої руки. Другий і третій модуль після запуску з Землі досягали стикувального шлюзу після чого тайконавти за допомогою маніпулятора переміщали їх до бічних шлюзів основного блоку, щоб завершити t-подібну конструкцію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button