Відео

Подивіться, як виглядає Земля з китайської космічної станції

Китайське космічне агентство показало, як виглядає Земля зі станції «Тяньгун»

Нове відео, яке показує нашу планету з космосу, знято панорамними камерами, встановленими на борту космічної станції «Тяньгун» (в перекладі з китайської — «небесний палац»), що рухається по низькій навколоземній орбіті.

Разом з тайконавтами глядач може побачити класичний блакитний колір нашої планети. Камера плавно ковзає над океанами і материками, час від часу на поверхні можна побачити тіні, які хмари відкидають на поверхню води.

Тяньгун” – китайська космічна модульна станція. Це друга після МКС діюча населена станція на низькій навколоземній орбіті. “Небесний палац” складається з трьох модулів: основного модуля і двох дослідницьких. Будівництво станції було завершено наприкінці жовтня 2022 року.

А наукові операції офіційно почалися після того, як екіпаж «Шеньчжоу-14», який завершував збірку, передав станцію тайконавтам місії «Шеньчжоу-15», які прилетіли в космос 29 листопада. Це був перший випадок зміни екіпажу на борту «Тяньгун», при цьому під час «перезмінки» на борту перебувало 6 осіб. Китайська влада розраховує, що, як мінімум, в найближче десятиліття на борту «Тяньгун» буде постійно перебувати екіпаж.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button