Людина

Вчені розкрили секрет вічної молодості

Група іспанських вчених у процесі вивчення ракових захворювань змогли розкрити секрет вічної молодості. Був виведений новий тип мишей з більшою тривалістю життя. Різновид володіє властивостями, які характерні людині.

Новий генотип був виведений в процесі проведення лабораторних експериментів, результати яких були опубліковані в науковому журналі Nature Communications. Під час виконання дослідження вчені використовували епігенетичні механізми, щоб створити структуру ДНК, що, в принципі, і вдалося. Таким чином, вони отримали надто довгі теломери, які являють собою ділянки хромосом, що відповідають за захисні функції організму.

Вчені зраділи, коли виявилося, що в останніх хромосомних ділянках у нового генотипу мишей немає закладеної спадкової інформації на генетичному рівні. У зв’язку з цим, втрата теломерів малоймовірна. Коли ділянки хромосом досягають критичної позначки, то вони починають відмирати, або припиняється поділ клітин.

Вчені зробили висновок, що новий різновид мишей живе набагато довше, тому можна стверджувати, що і людина здатна створити для себе «зілля молодості». Це пояснюється тим, що іспанським фахівцям вдалося створити стовбурові клітини завдяки епігенетичному програмуванню.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button