Людина

Вчені: Хрускіт суглобів не представляє небезпеки для організму

Медичні фахівці, провівши серію досліджень, а також спостережень, розповіли, чи варто турбуватися людям під час хрускоту суглобів. Вчені відзначають, що в багатьох випадках суглобовий хрускіт являє собою не патологію, а фізіологічну особливість людини.

При цьому він може мати генетичну основу, а також передаватися у спадок. Провівши серію науково-дослідних експериментів, вчені змогли з’ясувати, що причиною хрускоту виступають бульбашки повітря, які накопичуються на стику суглобів. Медичні фахівці визначили, що гіпермобільність суглобів спостерігається приблизно у 20 відсотків населення Землі. Мова йде про їх здатності розтягуватися за межі нормального діапазону рухів. Фахівці з’ясували, що «шум» в суглобах людини не провокує артрит.

За словами вчених, у населення старше 65 років приблизно у 50 відсотках випадків може спостерігатися розвиток остеоартрозу. У разі даної хвороби кістки постійно стикаються між собою, викликаючи хворобливі відчуття, тріск, а також шум. В даному випадку потрібно регулярно консультуватися у лікаря і проходити лікарську терапію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button