Людина

Селфі допомагає визначити тип особистості людини

Команда дослідників з Сінгапурського університету реалізувала цілий комплекс випробувань та дослідів.

e52880198f8fd2b2af1099501158ec54

Виявилося, що селфі допомагає визначити психологічні особливості чоловіків та жінок. Автор проектів, Лін Кью, заявив, що любов до даного типу фотографій характеризує особистісні якості людини. Такий висновок ініціатори спостережень зробили після здійснення декількох досліджень. Згідно з інформацією, наданою фахівцями, більшість людей люблять робити знімки. Однак, далеко не завжди поруч з індивідуумом є друг чи товариш, який може зафіксувати кадр.

Фотографія самого себе стала вкрай актуальною протягом останніх кількох років. На цих зображеннях люди часто посміхаються, намагаються показати свою зовнішність або просто гримасують. В ході здійснення випробувань медики проаналізували 120 фотознімків китайських користувачів соціальних мереж.

Виявилося, що представники слабкої і сильної статі, які не вітають селфі, є найбільш відповідальними і чесними. При цьому, автори фотографій з губами в формі «качечки», найчастіше неврівноважені та занадто емоційні. Результати клінічних спостережень опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button