Всесвіт

Політ на Марс необхідний для виживання людського роду – відео

Щоб людство змогло вижити в далекому майбутньому, нам потрібно відвідати і дізнатися, як вижити в інших світах, повідомив глава НАСА Чарльз Боден (Charles Bolden).

НАСА розробляє технології, які допоможуть людям дістатися до Марса і ще далі. Висадка космонавтів на Марсі і утворення там поселення є першим кроком до того, щоб навчитися виживати на інших планетах. “Якщо наш вид хоче вижити, нам треба стати мультипланетним видом”, – розповів Боден. В ідеалі, перша пілотована місія на Марс стане кульмінацією безлічі поступових кроків.

polit_na_mars_600

Польоти на Марс

Для досягнення цієї мети було намічено декілька засобів, включаючи захоплення астероїда і доставка його на орбіту Місяця до 2015 року, вирощування рослин в космосі і використання 3D принтерів для ремонту на борту. НАСА планує відправити людей на Марс до 2030 року, відправивши команду астронавтів до астероїда в 2025 році.

Читайте також: Експерт: колонізація Марса вигідна для бізнесу

“Зараз ми залежимо від Землі, – сказав Боден.” Ми залежимо від знаходження на цій планеті. Але ми ще не мультиплнетний вид. Тільки мультипланетний вид може вижити протягом довгого часу “. Згідно з поточним планом, кілька космічних кораблів відправляться на Марс протягом декількох років.

Вивчення Марса також має відчутний вплив. Формування й еволюція Марса порівнянна зі Землею і відомо, що на Марсі колись були умови придатні для життя. Зрозумівши Червону планету, вчені зможуть подивитися на минуле і майбутнє Землі.

Місія на Марс

Першим етапом плану з висадки людини на Марсі стане місія по захопленню і відправці астероїда на орбіту Місяця. Космонавти на космічному кораблі Оріон досліджують астероїд в 2020-х роках і повернуться на Землю із зразками астероїда. Ця місія за межами орбіти Землі допоможе перевірити нові системи і технології.

Ряд роботизованих космічних апаратів вже досліджують Марс. У 2020 році планується ще одна місія марсохода Mars 2020, в ході якої будуть шукати ознаки минулого життя і тестувати технології, які допоможуть астронавтам вижити на Марсі.

Читайте також: Чи можна зробити з Марса другу Землю?

Пілотована ж місія на Марс відбудеться в 2030 році.

[youtube]jXvsi7DRyPI[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button