Здоров'я

Спати потрібно в міру

Вчені встановили, що якщо людина спить дуже багато або дуже мало, то це обов’язково позначиться на її пам’яті. Так, жінки, які сплять по 5 годин і менше або по 9 годин і більше на день, мають погіршення пам’яті, еквівалентну старінню мозку на два роки.

zdorovyj-son2_500

Ідеальний режим сну – сім годин. Якщо тривалість сну змінюється хоча б на дві години, то це вже шкодить пам’яті людини. Тобто вчені радять не міняти тривалість сну протягом життя, постійно слідуючи одному обраному режиму, щоб убезпечити себе від когнітивних порушень.

Читайте також: Менше зубів — гірша пам’ять

Раніше співробітниками Американської академії медицини сну було встановлено, що зайві години сну провокують розвиток діабету, серцевих захворювань, тривожності і ожиріння. За словами вчених, оптимальна кількість годин сну скорочує ризик даних захворювань і покращує стан здоров’я людей старше 45 років.

Експерименти підтвердили вищезгадану інформацію. Якщо ви хочете не мати проблем в пам’яттю надалі, тоді не пересипайте і не недосипають. Оптимальна кількість часу для сну становить сім годин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments