Земля

Понад 350 людей заразилися невідомою хворобою в Індії

Понад 350 людей з південноіндійського міста Елуру штату Андхра-Прадеш госпіталізовані з симптомами не діагностованого захворювання. Про це повідомляє газета Hindu.

Image by Darko Stojanovic from Pixabay

Жителі з симптомами невідомої хвороби стали надходити в лікарні 5 грудня, а вже на наступний день їх кількість досягла 315. Серед госпіталізованих числяться 46 дітей і 70 жінок. Напередодні один з хворих помер.

Пацієнтів госпіталізували зі скаргами на запаморочення й епілепсію, раптові непритомність, піну на губах і тремтіння. Тести на коронавірус всіх індійців, які надійшли до медичних установ, показали негативний результат.

У місцевих органах охорони здоров’я повідомили, що 180 хворих вже виписані з лікарні. Там відзначили, що в цілому лікування проходить швидко і пацієнти йдуть на поправку.

Причину захворювання встановити не вдається. З’ясовувати обставини нової епідемії будуть фахівці з Інституту медичних наук. Наразі у госпіталізованих взяли аналізи рідин, продуктів харчування і крові, щоб встановити причину хвороби. Експерти розглядають кілька варіантів, серед яких: отруєння в результаті забруднення повітря або через вживання зіпсованих продуктів.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button