Технології

Поновлювані джерела генерують 10% електрики в США

За останні 10 років споживання електроенергії в США скоротилося майже на 4%, хоча населення і економіка продовжують рости. У березні 2017 року сонячна та вітрова енергетика забезпечила 10% всього споживання електрики в США, повідомляє CleanTechnica.

В опублікованій нещодавно доповіді компанії Frontier Group оцінюється зростання ключових технологій, необхідних для переходу США на відновлювану енергію. У доповіді представлений огляд чинників, які сприяли швидкому зростанню чистої енергетики з 2007 року, включаючи політику, технології і більш низькі витрати. Гедеон Вайсман, співавтор доповіді, зазначає: «Ці та інші досягнення відкривають нові можливості для припинення нашої залежності від викопного палива».

У доповіді були згадані такі факти, надані Environment New York: Research & Policy Center спільно з Frontier Group:

  • сьогодні США виробляють майже у 8 разів більше відновлюваної електроенергії, ніж у 2007 році;
  • 2016 рік став найбільш «сонячним роком» в історії США, сонячні панелі генерували в 43 рази більше електрики, ніж у 2007 році;
  • вітрова енергетика найшвидше розвивалася в штатах Оклахома, Канзас, Іллінойс і Північна Дакота.

Роб Сарджент, директор енергетичної програми Центру досліджень і політики в галузі навколишнього середовища, стверджує, що відновлювана енергія може і повинна бути пріоритетом США, всупереч політиці Дональда Трампа, який вийшов з Паризького угоди.

Каліфорнія збирається перейти на 100% відновлювану енергію до 2045 року. Амбітний план, запропонований головою Сенату Каліфорнії Кевіном де Леоном обмежить споживання вуглеводнів в цьому штаті і поставить на меті поступове збільшення споживання відновлюваної енергії в найближчі десятиліття.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button