Технології

Маск про план Tesla: «Наша мета – змінити енергетичну інфраструктуру Землі»

На зустрічі зі співробітниками Tesla її засновник та гендиректор Ілон Маск розкрив загальну концепцію генерального плану Tesla — стратегічного документу, який описує наміри компанії на наступні 10 років. Маск вважає, що компанія зосередиться на глобальному масштабуванні, в результаті якого виробництво автомобілів, видобуток ресурсів та переробка відходів мають перетворитися на «зелені» галузі. Важливо розуміти, що попередні дві частини плану Маск реалізував майже повністю.

Маск про план Tesla: «Наша мета – змінити енергетичну інфраструктуру Землі»

Ілон Маск вирішив поділитися деякими деталями свого бачення бізнес-стратегії компанії у рамках внутрішніх зборів Tesla. Один із співробітників запитав Маска, в чому полягає нова стратегічна мета компанії. У відповідь Маск заявив, що ця мета — досягнення більших масштабів усіх бізнесових частин. Використовуючи свої електромобілі та системи зберігання енергії, Tesla хоче підштовхнути людство до сталого майбутнього без шкідливих викидів.

«Щоб змінити всю енергетичну та транспортну інфраструктуру Землі, у нас має бути дуже значний масштаб. Якщо ми відштовхуємося, скажімо, від 300 ТВт*год встановленої потужності в транспортних засобах та акумуляторних батареях, то необхідно зрозуміти, як досягти такого обсягу з точки зору видобутку та перероблення, але при цьому виконати роботу у екологічний спосіб», — пояснив підприємець.

“У цьому і полягає третя частина Генерального плану: досягти необхідного масштабу, щоб фактично змінити всю енергетичну інфраструктуру Землі”, – заявив Маск.

Як саме Маск має намір досягати своєї мети, поки що невідомо. Проте деякі операції Tesla вже натякають на підхід до реалізації цього плану — за останні кілька років компанія уклала відразу кілька угод із гірничодобувними підприємствами та забезпечила низку комунальних компаній своїми батареями. Крім того, Маск заявив, що його компанія розглядає можливість самої увійти до гірничодобувного бізнесу.

Попередні «Плани Tesla» були представлені у 2006 та 2016 роках відповідно. Вони у простій формі описували те, чим компанія планує займатися наступні десять років. Наприклад, у своїй першій дорожній карті Ілон Маск обіцяв створити спортивний електромобіль, а потім використати отримані гроші на проектування двох доступніших електрокарів. Цей план, як і другий у 2016 році, було реалізовано практично повністю.

Натхнення: elektrovesti.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button