Різне

Професійний стрес офісних працівників

stres-profesiynyiНове дослідження соціологів показало, що 40% працівників офісів знаходяться в постійному стресі. Він зачіпає не тільки рядових працівників, але й людей, які займають керівні посади.
Соціологи з Британії опитали 2000 осіб і з’ясували, що синдром вигоряння є і у рядових менеджерів, і у керівників. Працівники навіть не підозрюють, наскільки сильно вони схильні до стресу на роботі. Він переходить у сферу професійного захворювання.

Люди в буквальному сенсі перебувають на межі через неоплачувані понаднормові, нездійснених мрій і некомпетентних колег. Більш тривожним фактом є те, що майже 2000 офісних працівників навіть не замислюються, що перебувають у постійному стані стресу на роботі. Медики рекомендують частіше відволікатися від роботи, змінити інтер’єр, поміняти плитку на красиву porcelanosa glass.

Співробітники кадрових агентств вважають, що в 67% випадків до синдрому вигоряння призводить необхідність затримування чи робота у вихідні дні. 35% людей не отримують від роботи задоволення. Більшість співробітників так зайняті, що змушені приймати їжу за робочим столом.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button