Людина

Названі п’ять ефективних способів позбавлення від целюліту

Озвучені п’ять ефективних способів позбавлення від такої проблеми, як целюліт. Відповідні рекомендації для жінок озвучив єгипетський дієтолог Халед Юсеф.

За словами фахівця, з целюлітом стикаються багато дівчат, що зазвичай пов’язано з наявністю шкідливих звичок. Для вирішення проблеми необхідні регулярні фізичні вправи, аналогом можуть стати піші прогулянки тривалістю не менше 45 хвилин в день. Також боротися з “апельсиновою кіркою” можна за допомогою масажів, вони сприяють кращій циркуляції крові в проблемній зоні. В раціон для запобігання целюліту необхідно включати багату білками їжу, куди входять м’ясо, сочевиця і риба, а ще важливо регулярне і збалансоване харчування.

Дієтолог рекомендує вживати більше води, випиваючи в день до трьох літрів, що прискорить виведення з організму токсинів і шлаків. Спалюванню жиру сприяє зелений чай за рахунок вмісту там великих обсягів антиоксидантів. Також позбавитися від “апельсинової кірки” допомагають фрукти і овочі, а от від солі і містять консерванти страв краще відмовитися, оскільки вони затримують в організмі рідина.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button