Головна / Людина / Названі п’ять ефективних способів позбавлення від целюліту

Названі п’ять ефективних способів позбавлення від целюліту

Озвучені п’ять ефективних способів позбавлення від такої проблеми, як целюліт. Відповідні рекомендації для жінок озвучив єгипетський дієтолог Халед Юсеф.

За словами фахівця, з целюлітом стикаються багато дівчат, що зазвичай пов’язано з наявністю шкідливих звичок. Для вирішення проблеми необхідні регулярні фізичні вправи, аналогом можуть стати піші прогулянки тривалістю не менше 45 хвилин в день. Також боротися з «апельсиновою кіркою» можна за допомогою масажів, вони сприяють кращій циркуляції крові в проблемній зоні. В раціон для запобігання целюліту необхідно включати багату білками їжу, куди входять м’ясо, сочевиця і риба, а ще важливо регулярне і збалансоване харчування.

Дієтолог рекомендує вживати більше води, випиваючи в день до трьох літрів, що прискорить виведення з організму токсинів і шлаків. Спалюванню жиру сприяє зелений чай за рахунок вмісту там великих обсягів антиоксидантів. Також позбавитися від «апельсинової кірки» допомагають фрукти і овочі, а от від солі і містять консерванти страв краще відмовитися, оскільки вони затримують в організмі рідина.

Натхнення: dni24.com