Інтернет

Популярний антивірус викрили у продажу даних про відвідування порносайтів користувачами третім особам

Компанія Symantec, яка розробляє однойменне антивірусне програмне забезпечення, не раз потрапляла під шквал критики у зв’язку з тими чи іншими маніпуляціями з даними користувачів. На цей раз її звинуватили в продажу цих самих даних різним компаніям, таким як Google, Microsoft і Pepsi.

Про це, у рамках спільного розслідування, розповіли два авторитетних видання Motherboard і PCMag. За їх словами, Avast займалася збором безлічі даних користувачів за допомогою власного антивірусу, а потім продавали їх через дочірню компанію під назвою Jumpshot. Поміж того, що розробник продавав іншим компаніям-гігантам значилася інформація про результати пошуку користувачів Google, пошуку різних місць в Google Maps, активності професійної соцмережі LinkedIn, а також дані про відвідування відеосервісу YouTube і різних порносайтів.

Так, якщо вірити даними розслідування, компанія Omnicom заплатила Jumpshot 2,07 млн доларів за доступ до даних в 2019 році. Єдине, що дещо пом’якшує ситуацію, так це те, що Avast, найімовірніше, передавала дані своїх користувачів в знеособленому вигляді.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button