Здоров'я

Поради як вибрати хорошого лікаря-уролога

Більшість чоловіків в нашій країні розуміє, що з такою хворобою, як простатит, краще звернутися не просто до уролога-андролога, а до лікаря-фахівця. У вітчизняній медицині, з урахуванням її стану, важко знайти уважного і грамотного фахівця в величезній масі лікарів, які пропонують всілякі схеми лікування, що складаються з прийому невиправданої кількості ліків і процедур.

Імовірність зустріти неграмотного лікаря існує навіть в престижних медичних центрах. Отже, скласти думку можна, тільки спілкуючись очно зі лікарями і побувавши у них на консультаціях – адже саме їм ви збираєтеся розповісти про свої дуже делікатні проблеми.

Поради

Ось кілька слушних порад, які можна дати людині, яка стоїть перед вибором лікувального центру і лікуючого лікаря:

Перше, потрібно запитати у знайомих, які успішно пройшли лікування, наприклад, в http://euromed.ua/, і скористатися їх рекомендаціями. Найчастіше вибір за рекомендацією є найнадійнішим. Реклама в метро може обдурити, а надійний друг – навряд чи.

Друге, зателефонуйте і дізнайтеся, чи видає лікувальний заклад після курсу лікування виписку з амбулаторної картки або копії даних обстеження. Будь-яка поважаюча себе лікарня надає всю необхідну інформацію.

І третє, чи укладає юридичний договір з Вами клініка про надання послуг.

Наслідуючи вищевикладеним рекомендаціям вибору лікаря, нарешті ви і визначилися з вибором лікуючого закладу. Далі, на консультаціях потрібно звертати увагу, як уважно до Ваших скарг і фізичного стану відноситься лікуючий лікар. Неуважне вивчення вашої історії хвороби, поверхнев увага на ваші скарги – все це привід насторожитися.

Опісля, коли лікар встановить остаточний діагноз і Ви пройдете всі обстеження, він повинен запропонувати всі можливі варіанти лікування хвороби, приблизну вартість лікування і майбутні можливі ускладнення. Якщо лікар при першій же зустрічі призначить лікування, то до нього потрібно буде поставитися з обережністю, але таке можливо у виняткових випадках.

Поцікавтеся у лікаря, чи немає біологічно активних харчових добавок (БАД) в призначуваних апаратах. БАДи ні в якому разі не є ліками в цивілізованих країнах, і їх не призначають при хворобах. Так само не додасть плюсів, якщо лікарські препарати виписані на простому папері, а не на бланках рецептів.

Важлива рада: якщо рецепт виписаний лікарем вручну, то спробуйте прочитати його самостійно. Не варто покладатися на графологічні здатності провізорів в аптеці – за ліки ви платите зі свого гаманця, а назад їх не приймають.

На закінчення можна сказати, що у всіх цивілізованих країнах лікують хвороби за принципами доказової медицини – це коли лікування проводиться ефективними і перевіреними практикою методами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button