Здоров'я

Вчені виявили генетичну мутацію, яка може захистити від діабету

Міжнародна команда вчених на чолі з фахівцями з Медичного центру Седарс-Сінай у Лос-Анджелесі визначила нову генетичну мутацію, яка здатна захистити людей від розвитку діабету 2 типу.

872fffd08e452ccd080e73de604f4305

Відкриття може привести до розробки нових методів лікування хворих на діабет 2 типу, яких в даний час в США налічується близько 26 мільйонів. Всі ці люди покладаються на інсулін і ліки, щоб управляти небезпечним для життя захворюванням, для якого не існує ніякого лікування. Тепер у вчених з’явилася прекрасна можливість персоналізувати лікування і розробити профілактику цього хронічного захворювання. За словами експертів, ідентифікація генів, які впливають на ризик розвитку діабету, може відкрити нові горизонти у розвитку препаратів проти діабету.

Читайте також: 

У ході дослідження вчені з США, Азії і Європи проаналізували гени 81000 людей, які не мали діабет 2 типу, а потім порівняли їх генетичну інформацію з 16000 хворих на цукровий діабет. Фахівці виявили, що генетична мутація в одному конкретному гені – GLP1R – зменшувала ризик розвитку діабету 2 типу на 14%.

За словами фахівців, дана мутація може запобігти розвитку діабету, але не впливає на ризик розвитку ожиріння.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button