Екологія

Порівняння цін на різні види джерел електроенергії

Можливо, ви чули твердження, що перехід на сонячну енергію є дорогим і непрактичним, можливо, «коли-небудь», коли все стане більш доступним, то можливо і варто задуматися. Але «коли-небудь» для сонячних панелей наступило тепер!

01-11-14-foto-cikavosti-550x366-1

Згідно з аналізом компанії Lazard, яка порівнює комбіновану вартість фінансування, будівництва і експлуатації енергетичних установок з використанням різних енергетичних технологій — сонячні панелі дають енергію в $ 72-86 за мегават-годину; вітряні турбіни — $ 37-81 / МВт-год. Для порівняння вартість найрентабельніших природних газових електро станцій повного циклу — $ 61-127 / МВт-год (в залежності від використання заводом очищення викидів вуглекислого газу), пише користувач ReSun.

Читайте також: В Ізраїлі тепер ростуть сонячні дерева

Поновлювані джерела енергії ще кращі проти вугілля в описаному аналізі, ціни при якому складають $ 66-171 / МВт-год. Масштабні установки сонячних панелей і вітряних турбін в даний час більш ефективні і економічні в порівнянні з природним газом і вугільно генеруючими станціями, навіть без субсидій.

«Ми звикли говорити, коли-небудь сонячна і вітрова енергії конкуруватимуть з традиційними джерелами. Що ж, тепер це колись і настало.» — Джорджа Білісіс.

Кнопка «Наверх»
Закрыть