Екологія

Порівняння цін на різні види джерел електроенергії

Можливо, ви чули твердження, що перехід на сонячну енергію є дорогим і непрактичним, можливо, “коли-небудь”, коли все стане більш доступним, то можливо і варто задуматися. Але “коли-небудь” для сонячних панелей наступило тепер!

01-11-14-foto-cikavosti-550x366-1

Згідно з аналізом компанії Lazard, яка порівнює комбіновану вартість фінансування, будівництва і експлуатації енергетичних установок з використанням різних енергетичних технологій – сонячні панелі дають енергію в $ 72-86 за мегават-годину; вітряні турбіни – $ 37-81 / МВт-год. Для порівняння вартість найрентабельніших природних газових електро станцій повного циклу – $ 61-127 / МВт-год (в залежності від використання заводом очищення викидів вуглекислого газу), пише користувач ReSun.

Читайте також: В Ізраїлі тепер ростуть сонячні дерева

Поновлювані джерела енергії ще кращі проти вугілля в описаному аналізі, ціни при якому складають $ 66-171 / МВт-год. Масштабні установки сонячних панелей і вітряних турбін в даний час більш ефективні і економічні в порівнянні з природним газом і вугільно генеруючими станціями, навіть без субсидій.

“Ми звикли говорити, коли-небудь сонячна і вітрова енергії конкуруватимуть з традиційними джерелами. Що ж, тепер це колись і настало.” – Джорджа Білісіс.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


2 Коментарів

    1. Значит Вы питаетесь… утопией. И даже гадите ею же:-) Ведь органические вещества образовались путём фотосинтеза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button