Людина

Порнографія – найпоширеніша форма сексуальної освіти серед підлітків

Порнографія – найпоширеніша форма сексуальної освіти серед підлітків. На сьогодні порно диктує моделі поведінки в стосунках. Прийняття фактів насильства і екстремальних сексуальних практик також входить в середовище молоді завдяки порно, говорить нове дослідження.

Так, до 16 років 90% підлітків і 60% дівчаток хоч би раз дивилися порно. Майже в 90% випадків це були ролики з проявами фізичної агресії(у 94% партнерш били, душили). Підлітки признавалися, що порнографія впливала на їх статеву активність, пише Stuff.co.nz.

Зокрема, дівчата не один раз говорили про тиск з боку партнерів, відчутті, ніби їх використовують і принижують. Усі ці виведення озвучені в документальному фільмі “Любов і секс”, створеному для показу в Університеті Окленду. Фільм містить інтерв’ю більш ніж з 70 молодими людьми, акторами, агентами, режисерами порнографічних фільмів. Усі вони говорять про збільшену агресію у фільмах для дорослих і про вплив на нормальний погляд сексуальної поведінки.

Наприклад, в порнографічних фільмах зазвичай не використовують презервативи, є сцени з великим числом партнерів і небезпечні, з гігієнічної точки зору, сексуальні практики. Також порно робить акцент на тілі людини і на тому, що жінка завжди підкоряється партнерові.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button