Людина

Вчені розповіли чим загрожує відмова від сніданку для чоловіків

Дослідження провели вчені Гарвардського університету. Вони встановили, що якщо чоловік не снідає вранці, то це загрожує захворюванням серця.

Ученые рассказали чем грозит воздержание от завтрака для мужчин

В експерименті брали участь 27 000 чоловіків. Ретельно вивчалися дані про стан здоров’я кожного респондента на протязі 16 років. Встановлювалася залежність самопочуття чоловіка від певних факторів. В результаті вчені прийшли до висновку, що відмова від сніданку призводить до ішемічної хвороби серця. Серед учасників виявили 1500 випадків з цим захворюванням. Наголошувалося, що на момент початку експерименту ніхто з чоловіків серцево-судинними захворюваннями не страждав.

Повноцінний збалансований сніданок допомагає чоловікам уникнути проблем з хворобою серця. Відмова від шкідливих звичок (куріння, зловживання спиртними напоями і малорухливий спосіб життя) ще більше зміцнить здоров’я сильної половини людства.

Результати своїх досліджень вчені опублікували на сторінках журналу Circulation. Вони підсумовували: на 27% ризик серцево-судинних захворювань ймовірний у тих чоловіків, які курять, зловживають спиртним, ведуть малорухливий спосіб життя і відмовляються від сніданку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button