Фото

Посеред Темзи з’явиться величезний ботанічний сад

Найбільш зелений міст у світі.

Ботанічний сад традиційно є однією з головних визначних пам’яток будь-якого року. Але в Лондоні з’явиться щось особливе — ботанічний сад розташується на мосту через Темзу. Таким чином новий лондонський міст стане найзеленішим містом на землі.

У Лондоні з’явиться зелений у всіх сенсах міст. Ні для кого не секрет, що місто починє свій історичний шлях на легендарному мосту, тому будівництво комплексу з назвою Garden Bridge має символічний характер, підкреслюють його дизайнери. Керує будівельним проектом художник Ден Пірсон. Саме він розробив концепт Garden Bridge спільно з дизайнерами з британського агентства Arup. Відкриття мосту заплановано на літо 2018 року.

Ботанічний сад на мосту.

Суть проекту Garden Bridge зводитися до створення величезного ботанічного саду посеред Темзи — головній водній артерії міста. Площа комплексу становитиме близько 2 500 квадратних метрів. На мосту будуть розташовані газони, клумби з кущами і квітами, а також місця посадки найрізноманітніших дерев. За словами самого Пірсона, Garden Bridge має увібрати в себе рослинність з усієї Великобританії і стати своєрідним символом не тільки міста, але й країни в цілому.

Найбільш екологічний міст у світі.

Очікується, що ботанічний сад на мосту в теплу пору року буде залучати різних птахів і комах. Це в свою чергу, за словами екологів, повинно покращити ситуацію з запиленням квітів в міській межі. Таким чином, Garden Bridge буде виконувати не тільки естетичну, але й екологічну функції.

Перший у світі ботанічний сад на мосту.

Будівельні роботи повинні початися в поточному році. Зараз визначається місце будівництва Garden Bridge. Влада міста надали команді архітекторів на вибір три різних місця на річці. Споруджуваний міст буде виключно пішохідним. На деяких ділянках мосту буде можливо велосипедний рух.

Натхнення: www.ecobyt.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть