Поради

Боротьба з небажаним волоссям

Природна рослинність, виражена в короткому волоссі на руках і ногах, над верхньою губою, під пахвами, зазвичай видаляється. Область бікіні найчастіше обробляється перед літнім сезоном, проте за бажанням клієнток епіляція виконується протягом усього року. Брови також доводиться коригувати відповідно до бажаної формою, що прикрашає обличчя.

Кожна ділянка шкіри має власний поріг чутливості. Як зрозуміти, що вибрати?

23-05-16-foto-600x397-1

Способи епіляції та очікуваний результат

1. Найбільш простим є гоління ніг і пахв механічним станком. Результат протримається пару днів, після цього почнуть відростати більш жорсткі волоски. Є небезпека травмувати шкіру при сильному натиску на станок.

2. Пінцет допоможе прорідити густі брови і прибрати випадкові волосинки на ділянці під бровами. Процедура злегка болюча, але швидка.

3. Воскові смужки, які наклеюють на шкіру ніг і видаляються різким ривком. Ті, хто пробує робити це самостійно, швидко розчаровуються через сильний біль. Якщо проводити косметичний сеанс в салоні, то у майстра «набита» рука і больові відчуття зведуться до мінімуму. До того ж, лише 2-3 перші процедури будуть настільки неприємні, а далі ріст волосків сповільниться, вони стануть тонше і потребуватимуть менших зусиль для видалення. Тривалість процедури для досягнення результату становить 3-4 тижні.

4. Креми для депіляції, хоч і рекламуються, але не дають довготривалого ефекту, так як залишають фолікули волосини на своєму місці, звідки знову з’явиться нова «прикрість». Купівля декількох кремів співмірна вартості сучасної салонної процедури епіляції, а результат при цьому виходить значно гірше.

5. Багатьох приваблює електроепілятор. Він повністю видаляє волоски, прибираючи їх разом з корінням. Але один істотний недолік значно псує враження від використання приладу: волоски починають вростати в шкіру і справлятися з ними вже важче.

5. Шугарінг – чудовий метод для нормальної і чутливої шкіри. Видалення волосся відбувається за допомогою медово-цукрової пасти. Відчуття різні, але в якійсь мірі біль завжди присутній. Радує, що шкіра при цьому отримує невеликий пілінг і наповнення вітамінами.

6. Електроепіляція це вплив струмом на цибулини волосся. Клієнтки змушені терпіти фізичний біль, поки закінчиться процедура. Залежно від площі оброблюваної зони сеанс триває від 10 хвилин до декількох годин.

7. Фотоепіляція приємніша для шкіри. Точковий вплив світлового імпульсу дозволяє справлятися з волосками будь-якої товщини. Дорожнеча процедури обумовлена якістю: за 4-6 сеансів вдається припинити ріст волосся.

8. Ультразвукова і лазерна епіляція. Вплив відбувається за допомогою звуку і лазера відповідно. Доведеться витратитися, але ефект відчуєте відразу.

9. Комбінований спосіб під назвою «Електрооптична синергія». Поєднує в собі фото-, електро- і лазерний вплив. Дуже продуктивний метод боротьби з волосяний рослинністю на руках і ногах.

10. Ензимна (термохімічна) епіляція вельми зручна для круїзів і відпусток. Дозволяє на 1-2 місяці забути про проблему. Суть методу полягає у використанні гелю з ензимами, проникаючими під шкіру, і інфрачервоних променів.

Співробітники компанії «Пилочка» (Київ) готові проконсультувати кожного бажаючого щодо відповідних способів видалення рослинності з шкіри обличчя і тіла і провести необхідні процедури в комфортній домашній обстановці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments