Технології

Пошукову машину навчили передбачати майбутнє

Вчені Австралії навчили нову пошукову машину передбачати майбутнє. Величезний обсяг даних соцмереж, що збирається, аналізований і переробляється за допомогою конструкції фахівців австралійського університету Квінсленда, має значний прикладний характер.

c17ee94544ed6ca32bdfbdedf1b93b41
Як розповів керівник розробників професор Сю, вчені зуміли з 96-процентною точністю прогнозувати результати (по округах) виборів в парламент штату Квінсленд. Перемога на виборах в січні 2015 року Ліберально-Національної коаліції, яка перебувала в опозиції лейбористам, стала повною несподіванкою і для них самих, і для абсолютної більшості політиків і експертів країни.

У найближчих планах “команди” Сю – передбачити зі стовідсотковою точністю результати чергових федеральних парламентських виборів в Австралії в 2016 році.

“На мій погляд, ми стоїмо на початку шляху, дотримуючись якого, зможемо почати вирішувати дійсно глобальні проблеми”, – сподівається Сю.

Відзначається, що великий інтерес до пошукової машини австралійських вчених проявляють зараз не тільки місцеві, але і зарубіжні політики і бізнесмени.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button