Технології

Потяги Hyperloop зі швидкістю 1200 км / год запустять до 2027 року (фото)

Компанія Virgin Hyperloop в пустелі на північ від Лас-Вегаса вже випробує пасажирський транспорт майбутнього: всередині металевої труби в вакуумі пересуваються на магнітному підвісі капсули, здатні розганятися до 1200 км / год. У комерційну експлуатацію така система буде запущена у 2027 році, першими її зможуть випробувати жителі Індії та Саудівської Аравії.

Сама по собі ідея створення трубопровідного пасажирського транспорту не нова, як пояснює Reuters, оскільки вперше про таку можливість вчені міркували ще на початку двадцятого століття. У шістдесятих роках французький проєкт не був реалізований через брак фінансування. Як відзначають представники Virgin Hyperloop, одним із засновників якої є мільярдер Річард Бренсон (Rischard Branson), тільки зараз технології дійшли у своєму розвитку до того рівня, який дозволяє матеріалізувати давні ідеї.

Потяги Hyperloop зі швидкістю 1200 км / год запустять до 2027 року

Поки випробувальна ділянка трубопровідної траси в Неваді має довжину не більше 500 метрів, але Virgin Hyperloop вже відпрацьовує на ній технології боротьби з вібраціями, які неминуче виникають при переміщенні в просторі зі швидкістю 1200 км / год.

За словами представників компанії, для пасажирів переміщення в капсулах всередині трубопроводу на зазначеній швидкості можна буде порівняти по відчуттях з набором літаком висоти при відриві від злітної смуги. Ніякої «турбулентності» відчуватися не буде.

Потяги Hyperloop зі швидкістю 1200 км / год запустять до 2027 року

Випробувальні капсули поки передбачають наявність двох пасажирських місць, але в серійному варіанті вони зможуть вміщати до 28 осіб з різним рівнем комфорту. Передбачено й вантажні варіанти капсул. У комерційну експлуатацію даний вид транспорту буде запущений не раніше 2027 року причому Virgin Hyperloop намір почати освоєння ринку з Індії, де інфраструктура перевантажена, а також з Саудівської Аравії, де інфраструктура погано розвинена.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button