Людина

Повні жінки кмітливіші

Рівень інтелекту у повних жінок вищий, ніж у худорлявих, – до такого висновку прийшли американські вчені.

Дослідження вчених з Піттсбурзького університету проводилося з метою встановлення взаємозв’язку між вагою жінки та її інтелектуальними здібностями. Експеримент передбачав проходження учасницями тестів на кмітливість з попередніми зважуванням. Тести пропонувалися складні, вони були покликані виявити математичні здібності учасниць, а також кмітливість.

povna_zinka

Після тестування дослідники порівняли отримані результати з вагою учасниць, враховуючи їх комплекцію. Аналіз даних дозволив ученим виявити цікаву закономірність: кращі результати при вирішенні завдань були відмічені у повних жінок, і від того, наскільки пишними вони були, залежала ступінь їх кмітливості і гостроти розуму, проявлених під час експерименту.

Підводячи підсумки, вчені відзначили, що в подібній ситуації відсутні будь-які випадковості і власниці пишних фігур з інтелектуальними завданнями справлялися швидше саме завдяки своїй комплекції. Пояснили це фахівці вмістом в організмі повних жінок більшої кількості органічних кислот, які сприяють розвитку інтелектуальних здібностей більш високого рівня.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button