Головна / Людина / Ризик подружніх зрад залежить від домашніх тварин

Ризик подружніх зрад залежить від домашніх тварин

Психологи розповіли про ознаки, за якими можна розпізнати подружню зраду. Виявилося, що це залежить від… домашніх тварин в будинку.


Нікому з нас не хочеться вірити в те, що наш улюблений чоловік зраджує, але сувора реальність така, що кількість подружніх зрад постійно зростає. Це стає можливим, зокрема, і за рахунок того, що похід наліво значно спростився завдяки мобільним додаткам і сайтів знайомств, а також широкого використання інтернету. У Великобританії нещодавно провели дослідження, яке показало, що не менше 45% місцевих чоловіків хоча б один раз здійснювали подружню зраду, а серед жінок ця цифра склала 21 %. Деякі сімейні психологи вважають дані показники значно заниженими. Але яким чином можна з більшим ступенем імовірності припустити, що ваш партнер зважиться на зраду?

Тепер з’ясувалося, що чоловіки і жінки, які тримають кішок, з більшим ступенем імовірності ходять на бік. До такого висновку прийшли психологи, які працювали на замовлення одного з сайтів знайомств. Вони з’ясували, що понад 25% їх користувачів, які використовують сайт для подружніх зрад, мають кішок. А от власники собак набагато рідше зраджують, так як на їх частку припало лише 10% відвідувачів цього сайту.

«Існує безліч наукових досліджень, які показують, що наявність собаки робить людину більш щасливою і здоровою, і ось ще одне, — розповіли психологи. — При цьому лише 10% власників кроликів на даному сайті здійснюють подружні зради. Звичайно, дуже складно сказати, чому собачники є більш вірними, але можливо, що мова йде про якісь властивості характеру, які притаманні саме любителям даних тварин».