Людина

Ризик подружніх зрад залежить від домашніх тварин

Психологи розповіли про ознаки, за якими можна розпізнати подружню зраду. Виявилося, що це залежить від… домашніх тварин в будинку.


Нікому з нас не хочеться вірити в те, що наш улюблений чоловік зраджує, але сувора реальність така, що кількість подружніх зрад постійно зростає. Це стає можливим, зокрема, і за рахунок того, що похід наліво значно спростився завдяки мобільним додаткам і сайтів знайомств, а також широкого використання інтернету. У Великобританії нещодавно провели дослідження, яке показало, що не менше 45% місцевих чоловіків хоча б один раз здійснювали подружню зраду, а серед жінок ця цифра склала 21 %. Деякі сімейні психологи вважають дані показники значно заниженими. Але яким чином можна з більшим ступенем імовірності припустити, що ваш партнер зважиться на зраду?

Тепер з’ясувалося, що чоловіки і жінки, які тримають кішок, з більшим ступенем імовірності ходять на бік. До такого висновку прийшли психологи, які працювали на замовлення одного з сайтів знайомств. Вони з’ясували, що понад 25% їх користувачів, які використовують сайт для подружніх зрад, мають кішок. А от власники собак набагато рідше зраджують, так як на їх частку припало лише 10% відвідувачів цього сайту.

«Існує безліч наукових досліджень, які показують, що наявність собаки робить людину більш щасливою і здоровою, і ось ще одне, – розповіли психологи. – При цьому лише 10% власників кроликів на даному сайті здійснюють подружні зради. Звичайно, дуже складно сказати, чому собачники є більш вірними, але можливо, що мова йде про якісь властивості характеру, які притаманні саме любителям даних тварин».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button