Головна / Людина / Позитивні люди більше схильні до здорового харчування

Позитивні люди більше схильні до здорового харчування

Позитивні люди виявилися більше схильні до здорового харчування, розповіли британські вчені. Також на бажання їсти корисну їжу вплинуло суспільне схвалення і рівень доходів людини.

Університет Східної Англії провів дослідження, дізнавшись, що люди з позитивним мисленням легше дотримуються здорового харчування. Теорія регуляторного фокуса розглядає роль мотивації в харчових уподобаннях споживачів. Наукові фахівці дізналися, як багато часу і сил люди витрачають на вивчення або пошук тих або інших продуктів харчування.

Також були враховані загальні знання про харчову поведінку. Крім оптимістів, пропаганда правильного харчування більше позначилася на британців з високим доходом. При цьому чоловіки потребували схвалення і заохочення свого здорового способу життя. Жінки менше вимагали уваги сторонніх до власного раціону і аналізували його більш охоче.

Як зазначають дієтологи, ожиріння та захворювання, пов’язані з розладом харчової поведінки, в останні роки вимагають від людей більшої мотивації до дотримання правильного харчування. У питанні відіграє роль як позитивне або негативне ставлення до життя, так і політика охорони здоров’я.