Людина

Позитивні люди більше схильні до здорового харчування

Позитивні люди виявилися більше схильні до здорового харчування, розповіли британські вчені. Також на бажання їсти корисну їжу вплинуло суспільне схвалення і рівень доходів людини.

Університет Східної Англії провів дослідження, дізнавшись, що люди з позитивним мисленням легше дотримуються здорового харчування. Теорія регуляторного фокуса розглядає роль мотивації в харчових уподобаннях споживачів. Наукові фахівці дізналися, як багато часу і сил люди витрачають на вивчення або пошук тих або інших продуктів харчування.

Також були враховані загальні знання про харчову поведінку. Крім оптимістів, пропаганда правильного харчування більше позначилася на британців з високим доходом. При цьому чоловіки потребували схвалення і заохочення свого здорового способу життя. Жінки менше вимагали уваги сторонніх до власного раціону і аналізували його більш охоче.

Як зазначають дієтологи, ожиріння та захворювання, пов’язані з розладом харчової поведінки, в останні роки вимагають від людей більшої мотивації до дотримання правильного харчування. У питанні відіграє роль як позитивне або негативне ставлення до життя, так і політика охорони здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button