Різні цікавинки

Правильний колір в рекламі – запорука успіху

Правильно вибраний колір в рекламі, є важливішим фактором, ніж фактичне формулювання оголошення. Саме колір і графічне оформлення привертають увагу споживачів і змушують читати ваше оголошення. Психологи припускають, що колірна гамма, порядку в 60% випадках, визначає прийняття чи відхилення рекламованого продукту або послуги.

Кожен колір має різні значення для різних людей і груп. Для рекламних цілей, вкрай важливо, щоб дизайн вашого оголошення був таким, який би звертався до вашої цільової аудиторії.

foto_cikavosti_02.10.2014-03_resized

Червоний

Червоний колір символізує дію, теплоту, владу, агресію, хвилювання, драму, вогонь, кров, пристрасть, кохання, небезпеку, гнів, і високу температуру. Це – дуже видимий колір, який буде завжди привертати увагу. Червоний колір буде також стимулювати емоції. Приміром, знак «стоп» навчав нас зупинятися і звертати увагу на червоний сигнал світлофора. Таким чином, природно мати бажання зупинитися і дивитися на червоний рекламний щит!

Дослідження показують, що люди в казино грають на гроші більше в червоних кімнатах, ніж в кімнатах з будь-якими іншими кольорами. Червоний колір в рекламі дуже хороший для автомобільних продажів, зоомагазинів, магазинів пасти, піцерій, і ресторанів. Тому коли будете замовляти http://pe4a.ru/ для свого магазину, зверніть на це пильну увагу. Однак, червоний не рекомендується для медичних компаній, тому що він асоціюється з поганим здоров’ям, кров’ю і надзвичайними ситуаціями.

Оранжевий

Оранжевий яскравий і веселий колір. Він покращує розумову ясність, просуває теплоту і щастя, він також сприяє збільшенню припливу кисню до мозку. Задоволеність, плідність і життєрадісність – якості, які також пов’язані з помаранчевим кольором.

Даним кольором відображаються товари, призначені для широкого кола людей. Оранжевий колір може допомогти дорогому продукту здаватися більш доступним і посприяти здійсненню купівлі. Оранжевий, стимулятор апетиту – він застосовується в рекламі для магазинів здорового харчування, кафе і ресторанів, танцювальних клубів і барів.

Жовтий

Жовтий прекрасний колір для сонячних, щасливих, яскравих, веселих, грайливих, спокійних, і оптимістичних рекламних оголошень. Ідеал для торговців квітами, магазинів солодощів, магазинів іграшок, луна-парків і дисконтних магазинів. Жовтий – перший колір, який бере участь в зорових процесах, він найбільш видимий людському оку. Саме тому жовтий колір захоплює увагу швидше, ніж будь-який інший колір.

За кордоном жовтий колір використовується нарівні з червоним в «застереженнях». Більшість жовтих дорожніх знаків попереджає водіїв про проблеми на дорозі. Це просто ще одна причина, чому жовтий колір захоплює нашу увагу.

Зелений

Зелений символізує життя, природу, навколишнє середовище, молодь, гроші, оновлення, надію і владу. Це – колір, який заспокоює людей, зменшує біль, і змушує нас відчувати себе безпечними. Зелене світло світлофора дозволяє нам почати просуватися вперед, тим самим він тренує в нас підсвідомо – почуття вітання. Тому використання зеленого кольору дає перевагу для будь-якого продукту або обслуговування. На противагу жовтому – зелений колір, не найкращий вибір для продовольчих рекламних оголошень, тому що він діє як заспокійливий засіб для апетиту. Світло-зелений заспокоює людей, саме тому більшість стін в тюрмах, школах, прийомних, і лікарнях світло-зелені.

Зелений колір широко використовується у фінансовому секторі, а саме для фінансових радників, банків і бухгалтерів він уособлює – гроші. Він також хороший для оформлення елементів фасадів будівель, надає споживачам природне почуття свободи і гармонії. Також зелений колір символізує життя, ідеально підходить для реклами овочів, продуктів фермерства і тваринництва, торгівлі «БІО» продуктами, ландшафтного дизайну.

Синій

Синій колір змушує людей відчувати себе спокійними, захищеними, мудрими, лояльними. Він допомагає людям впоратися з поточними проблемами і внести розміреність в їхнє життя. Синій колір допомагає підвищити продуктивність, а з іншого боку – це засіб апетиту, який може допомогти людям схуднути!

Синій виразно найпопулярніший колір обох статей – чоловіків і жінок. Він широко застосовується в туристичних агентствах, в салонах масажу, офісах лікарів, аптеках, в компаніях медичних постачальників, готелів, психологів та центрів втрати ваги.

Фіолетовий

Фіолетовий складний, творчий, розкішний і багатий колір. Синюватий відтінок фіолетового кольору уособлює створення таємниці, а також червонуватий відтінок фіолетового кольору є чуттєвим, і творчим. Фіолетовий колір з червоним відтінком приверне більше уваги!

Фіолетовий колір важко сприйнятливий для деяких людей, зокрема чоловіків. Однак він є чудовим вибором уособлення рекламних компаній: для художників, ретельно продуманих ресторанів, магазинів одягу, книгарень, картинних галерей, нічних клубів, фокусників, фотографів, заміських клубів, полів для гольфу, ювелірних магазинів, косметологів і ворожок.

Коричневий

Коричневий символізує каву, деревину та продукти кольору земної кори. Це – надійний, твердий, сильний, зрілий і зручний колір. Він асоціює багатство і міцність духу!

Коричневий колір – чудовий колір для кав’ярень, магазинів годин і чоловічих галантерей, фірмових чоловічих бутиків, магазинів з продажу лікувальних трав і здорового харчування, будівельних компаній, спеціалізованих будівельних магазинів і магазинів з продажу побутових товарів.

Чорний

Чорний символізує владу, престиж, елегантність, стиль, надійність, простоту і витонченість. Чорний колір співвідносять більше відносно чого-небудь, ніж якийсь колір ще. Це – модний колір, який змушує споживачів йти в ногу з новими технологіями. Це – також дуже інформативний колір.

Чорний колір мав звичай розглядатися як колір смерті, відьом, демонів і зла. Однак, це сприйняття з часом зменшується. Він застосовується в рекламі музичних компаній і брендових торгових марок, фірм нотаріусів та адвокатів, електронних магазинів, магазинів шин і дисків.

Білий

Білий колір символізує чистоту, гідність, невинність і свіжість. Білий колір ідеально підходить в рекламних компаніях для: шлюбних салонів та організації весіль, дитячих садків, медичних установ, винних заводів, дантистів, пекарень, музеїв, історичних місць, меблевих магазинів і магазинів сантехніки, фахівців з хімічного чищення і послуг з прибирання.

Цікавий факт, приміром, в Японії, Китаї та деяких Близькосхідних країнах білий колір асоціюється з трауром!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button