Різні цікавинки

Як влаштувати день народження чоловікові

foto_cikavosti_02.10.2014-02Якщо у вашого улюбленого чоловіка скоро день народження, то, швидше за все, ви вже не раз і не два замислювалися над тим, як же краще всього влаштувати це свято. Адже чоловік – це доросла людина, і у нього існують свої звички та особливості характеру, які, по можливості, мають бути при цьому враховані. До того ж, багато чоловіків не надто люблять галасливі і пафосні торжества, тому при організації такого заходу вам доведеться враховувати і цю обставину.

Але, тим не менш, якщо у вас виникло бажання організувати для вашого улюбленого супутника життя незабутнє торжество, то це необхідно якось реалізувати. Отже, як же можна влаштувати незабутнє свято для коханого чоловіка?

Почнемо з того, що, безумовно, вам хочеться зробити вашому чоловікові сюрприз. Але, тим не менш, за деякий час до свята спробуйте тактовно у нього дізнатися, як же він мріє провести день свого народження. Можливо, що його відповідь наведе вас на потрібні думки. Але, якщо цього все ж не сталося, не впадайте у відчай і продумайте найрізноманітніші варіанти проведення святкового вечора. А ми спробуємо вам підказати деякі сценарії подібного торжества.

Ви можете влаштувати романтичну вечірку удвох – можливо, що ваш чоловік тільки про це і мріяв. Природно, вам ніхто не повинен заважати в ці години, тому, якщо у вас є діти, то попросіть ваших бабусь і дідусів забрати онуків на деякий час. Вимкніть всі ваші телефони і просто побудьте удвох – і нехай цей вечір принесе вам і, звичайно ж, вашому винуватцю торжества, незабутні хвилини щастя від спілкування з коханою людиною. Звичайно, для проведення подібного вечора вам знадобиться відповідним чином прикрасити приміщення і приготувати легку вечерю на двох.

Якщо ж ви вирішили подарувати вашому коханому чоловікові гучне свято в колі запрошених заздалегідь друзів і родичів, то тоді потрібно піти іншим шляхом. Для початку прикрасьте приміщення. До речі, в цей процес можна залучити дітей, тому що, як правило, приміщення для торжества прикрашається кульками, які люблять усі діти. Ви можете розвісити різнокольорові кульки по квартирі так, як вам подобається. Або написати на кульках ім’я іменинника. Як варіант – з різнокольорових куль можна навіть скласти композиції – в цьому питанні багато залежить від вашого бажання і фантазії.

Буде непогано, якщо в якості ще одного сюрпризу ви попередньо оформите вітальний плакат, який повісите на видне місце. Але про такий презент потрібно подбати за кілька днів до святкового вечора, так як його оформлення зажадає від вас деякого часу. Ви може написати на плакаті жартівливі вітальні вірші для вашого улюбленого чоловіка вашого власного твору. Також можна намалювати дружній шарж на іменинника або зобразити смішні ситуації, в які він у своєму житті колись потрапляв.

Ще однією темою подібного вітального плаката може стати, наприклад, тема “Етапи росту улюбленого іменинника”. Для цього вам, в першу чергу, знадобляться дитячі та юнацькі фотографії вашого улюбленого чоловіка – тут, як не можна до речі, вам на допомогу можуть прийти ваші свекор і свекруха, які нададуть вам у тимчасове користування їх сімейний альбом.

Якщо іменини вашого чоловіка випадають на весну чи літо, скористайтеся такою можливістю та проведіть торжество за містом. Найкращим варіантом стануть http://carivka.com.ua/, зокрема, бенкетні зали готельно-ресторанного комплексу “Царьовки”. Найбільш романтичне місце в цьому комплексі – ресторан на озері з літньою відкритою терсою.

При бажанні і можливості можна провести і тематичну святкову вечірку. Але, природно, попередньо про це потрібно повідомити чоловіка, так як не всі чоловіки люблять свята з перевдяганнями, тематичною атрибутикою і тематичними конкурсами. При цьому, щоб цей вечір все ж хоча б у чомусь залишався сюрпризом, не варто називати вашому чоловікові тему торжества – просто отримаєте добро на проведення тематичного свята. Наприклад, чоловікам зазвичай подобається вечірка в піратському стилі з м’ясними стравами, текілою і ромом.

При бажанні, продовжити домашнє застілля можна в нічному клубі або на дискотеці, якщо ви молоді. Ви також можете піти в затишне сімейне кафе, якщо ви святкуєте день народження з дітьми. Свято удвох цілком може бути завершений в номері дорогого і шикарного готелю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button