Технології

Представлений концепт майбутнього підводного човна

Французький військовий підрядник представив концепт субмарини майбутнього. І цей підводний човен не схожий на жодного зі своїх попередників.

Дизайн нової субмарини SMX-31 натхненний формою кашалота, вона важко озброєна, на її борту знаходиться велика кількість безпілотних машин, і вона може функціонувати як центр для розміщення морських спеціальних військ. До того ж така субмарина сильно автоматизована, її команда буде налічувати всього 15 чоловік.

SMX-31 порушує практично кожну конвенцію дизайну для підводних човнів. У субмарини немає звичайного вітрила, у неї органічний китоподібний вигляд. Горизонтальні рулі, забираються всередину, а обшивка, покрита шестикутним візерунком, оснащена вбудованими сенсорними антенами і гідрореактивними рушіями в кормі судна.

Представлен концепт подлодки будущего

Всередині у субмарини передбачено дві обшивки, більш легка зовнішня і важка внутрішня. Підводний човен повністю електричний, джерелом енергії замість дизельних двигунів і ядерних реакторів є літій-іонні батареї. Максимальна глибина занурення ще не відома, але не менше 250 метрів.

SMX-31 буде носити 46 важких торпед і ракет, вона буде оснащена вертикальними пусковими шахтами на носі, а також горизонтальними пусковими трубами.

При цьому нова субмарина буде дуже компактною: всього 70 метрів в довжину і вагою 3400 тонн. Субмарина зможе діяти в морі протягом 30-45 днів, в залежності від місткості батареї, максимальна швидкість під водою — 20 вузлів. Причина, по якій така субмарина може бути такою маленькою, полягає у зменшенні команди. Через автоматизації на підводному човні буде всього 15 осіб, тоді як звичайні кораблі такого роду налічують команди від 60 осіб і вище.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button