Фото

Будинок Dune House використовує енергію сонця

Унікальний будинок Dune House буде побудований в піщаних дюнах в Кейп Код, штат Массачусетс.

Це ідея пляжного будиночка з відмінним дизайном, люб’язно надана студією Vural в Брукліні. Названий Dune House (Будинок Дюни), будинок буде побудований в піщаній дюні, а не на дюні, як ви могли очікувати, і буде працювати в автономному режимі з сонячними батареями і вітряними турбінами.

Dune House, планується побудувати в кінці 2020 року

Його відмітний дизайн нагадує резиденцію Edgeland, хоча компанія не згадує звичайні американські будинки як джерела натхнення. Замість цього кальмар забезпечив іскру творчості дизайнерів. Керівник Studio Vural Селім Вурал був на нічній рибалці, коли, помітивши «спалах» кальмара, подумав:

«Якщо кальмари можуть живити себе, то і будинки повинні».

Внутрішня частина буде складатися з двох рівнів, з проміжком в середині, що розділяє верхню область на дві половини. Велика відкрита кухня і обідня зона розташовані нагорі, з вітальнею і декількома спальнями, розташованими внизу.

Dune House использует энергию солнца

Панелі сонячних батарей і вітряні турбіни будуть розташовані поблизу, в той час як будинок, покритий всім цим піском і травою, що також забезпечить додаткову ізоляцію.

«Дім без мережі має автономну мережу електроживлення, що працює від величезного сонячного поля і мініатюрних вітряних турбін, призначених для виробництва чистої енергії», — говорить Studio Vural. «Ця висока енергоефективність досягається завдяки тому, що будинок риють під дюнами, закріплюючи фундамент на геотермальних температурах піску, і, отже, покриваючи 80 % огороджувальних конструкцій».

Dune House использует энергию солнца

Природно, будівництво будинку в піщаних дюнах може представляти проблему з точки зору правил планування, особливо з урахуванням очевидних екологічних проблем, пов’язаних з порушенням піщаних дюн. Однак Dune House планується почати будувати в цьому році.

За матеріалами newatlas.com

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»