Різне

Препарат для тверезості

alkogolАмериканські вчені провели на мишах успішне випробування препарату для моментального протверезіння. Експерименти показали – нанокапсули, які складаються з ферментів, що розчеплюють алкоголь, швидко знижують рівень алкоголю в крові.

Ферменти – це білки, які прискорюють широкий ряд біологічних процесів, що відбуваються в організмі. Багато важливих біологічних функцій вимагають спільної роботи організованих груп ферментів, часто – в органелах (внутрішньоклітинних структурах). Дослідники протягом багатьох років намагалися створити такі комплекси в лабораторних умовах. Та насправді дуже складно підтримувати стабільну структуру білків і точно контролювати їх розмір і розташування.

У рамках нового дослідження вчені з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі і Університету Південної Каліфорнії помістили два ферменти в крихітну оболонку, зроблену з нетоксичного полімеру. Завдяки капсулі структура білків залишається стабільною і вони не руйнуються, потрапляючи в тіло.

Під дією основного ферменту – оксидази – виробляється перекис водню. Для нейтралізації цього шкідливого побічного продукту і потрібен другий фермент. Дослідження показало, що після введення нанокапсул в організм гризунів рівень алкоголю в крові значно знизився.

За словами вчених, їх робота дозволить створити ліки нового типу – профілактичний засіб від отруєння або протиотруту в разі надмірного споживання, яке можна приймати перорально. Оскільки розщеплення алкоголю в основному відбувається в печінці, дослідники порівняли препарат з «мільйонами клітин печінки, які допоможуть розщепити алкоголь в шлунку і кишечнику».

Натхнення: www.kubantoday.ru

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button