Гумор

Прибулець із майбутнього 6491 року пройшов тест на детекторі брехні

Його звуть Джеймс і він стверджує, що прибув у наш час з 6491 року. Спочатку його заяву прийняли скептично, але він виявився завзятим хлопцем і погодився пройти тест на детекторі брехні і пройшов його!

Джеймс розповів, що прибув до нас на машині часу з далекого майбутнього. За його словами в 6491 році кожен будинок має передову систему штучного інтелекту, яка виконує основні завдання і може розпізнати, коли різні люди дають їй команди.

Він додав, що буде один світовий уряд, схожий на Організацію Об’єднаних Націй, але кожна країна зможе мати певний контроль над своїми справами.

Джеймс так само стверджує, що людство виявило далекі світи і колонізовало багато планет в галактиці. Причому за його словами, на деяких планетах було виявлене життя, а на інших не було нічого крім корисних копалин, які тепер люди там добувають для своїх потреб.

Звичайно заяви Джеймса викликають великі сумніви в їх справжності і навіть успішний тест на детекторі брехні не є доказом того, що він говорить правду. Принаймні поки він буде це робити закриваючи обличчя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button