Екологія

Приголомшливі ювелірні прикраси з океанського сміття

Ювелірні прикраси з океанського сміття.

Прикраси з океанського сміття – це не просто красиві предмети, які, безумовно, зацікавлять модниць. Це спроба привернути увагу до проблеми забруднення світового океану пластиком. Ця колекція буде цікава і любителькам незвичайних прикрас, і тим, кому небайдужа екологія.

Прикраси зі сміття як модний тренд.
[ads2] Сьогодні вже ні для кого не є секретом, що океани переповнені горами пластикового сміття. Щоб привернути більшу увагу до цієї проблеми, вчені Інституту морських і антарктичних досліджень при Університеті Тасманії (Австралія) об’єдналися з художниками і дизайнерами. Результатом співпраці стала виставка Vanishing Point, експонати якої стали дивним міксом наукових пошуків і творчих рішень.

Сміття для шику.

Серед учасників виставки великою популярністю користувалася Софі Кернелл, скульптор, яка для створення ювелірних прикрас прочісувала навколишні пляжі в пошуках сміття, викинутого океаном.

Прикраси на порятунок планети.

Кернелл комбінувала сміття з сріблом, і камінням. Деякі прикраси Софі імітують морських тварин, птахів або двостулкових молюсків, які померли, помилково переплутавши пластикові відходи з їжею.

Приголомшливі прикраси з викинутого пластику.

За словами Кернелл, цей проект став для неї справжнім одкровенням. Вона зрозуміла, наскільки серйозна проблема забруднення екосистеми пластиковим сміттям. Адже пластик не розкладається, а тільки розпадається на синтетичні «крихти», які потрапляють у всі ланки харчового ланцюжка в світовому океані і вбивають все живе.

Ювелірні прикраси з океанського сміття.

Натхнення: www.ecobyt.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть