Здоров'я

Ромашковий чай може скоротити ризик ранньої смерті у жінок

Ромашковий чай може допомогти жінкам жити довше, повідомляють американські вчені з Техаського університету. Зокрема, вживання трав’яного чаю було пов’язано із зменшенням на 29% ризику ранньої смерті від всіх причин. При цьому у чоловіків такого позитивного результату виявлено не було. Поки що фахівці не можуть точно сказати, чому ромашковий чай продовжує життя жінок, але не працює у чоловіків.

e88d3ec20f97fdb1fe0704d67595a76d

Ромашка є одним з найстарішою і найбільш широко використовуваною лікарською рослиною в усьому світі, рекомендованої від різних недуг. У ході дослідження вчені відстежували 1677 мексикано-американських жінок і чоловіків у віці старше 65 років протягом 7 років, щоб вивчити вплив вживання ромашкового чаю на смерть. З усіх учасників 14% регулярно пили чай з ромашкою.

Читайте також: 

Дані показали, що вживання ромашкового чаю було пов’язано з 29%-ним зниженням ризику ранньої смерті від усіх причин серед жінок, порівняно з тими, хто не пив чай. При цьому зв’язок зберігався навіть після врахування поправки на стан здоров’я і поведінку стосовно здоров’я. Цікаво, але цей сприятливий ефект не був присутній у чоловіків.

Останні дослідження також показали потенційні переваги ромашки в лікуванні розладів кишечника, високого рівня цукру в крові, ускладнень при діабеті і тривожних розладів. Ромашка також відома антиоксидантними, антимікробними, протизапальними та антитромбоцитарними властивостями.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button